Šípková Růženka


Za sedmero horami, sedmero řekami, sedmero lesy a za jednou skládkou odpadu žilo bylo jedno království. Stál tam velký hrad s prošlou zárukou a jednou vysokou věží, kde žili už staletí netopýři.

Lidé v tomto království se měli pěkně, orali na poli, chovali dobytek a chodili panu královi drbat záda.

Jednoho dne se v království stalo neštěstí, paní královna si zapomněla vzít antikoncepci a narodilo se jí dítě. Po porodu se šel pan král na děťátko podívat. Byl z toho nešťastný, ale když dítě uviděl, hned si ho oblíbil. Holčička to byla, chlupatá jako opice. Chytil dítě za nohu, zvedl jej do vzduchu a pravil: "To je má holčička ...... a jakou má krásnou a hebkou kůži..... Bude se jmenovat Kůženka! Ten večer byla ohromná oslava a král se ožral jako prase. Střílelo se dokonce i z kanónů a bouchali dělobuchy a tělotrhy. Příští den se zjistilo, že hrad má narušenou statiku a všechny ty dělové koule a výbuchy zdemolovali skoro půlku hradu. Zemřelo mnoho zvědavých lidí, kteří se chtěli podívat, co je v otvoru do kanónu. Oslava narušila i rovnováhu ve zdejších lesích, protože spousta divočáků, srnců, jelenů i muflonů se na hradě upila k smrti. Na oslavě pařili i čtyři zlé sudičky a jedna z nich se utopila v sudu piva, ostatní přikládali vinu králi a chtěli se tedy pomstít. Přišli ke králi, že přečtou Kůžence budoucnost. Jedna z nich přistoupila ke kolébce, uchopila Kůženku za ruku a spustila: "Tady je čára života ..... a cítím bolest, právě teď!!!" A škubnutím otočila Kůžence ruku o 360°. Dítě křičelo bolestí. Král se rozlobil a vyhodil sudičky. "Dobře králi", začala jedna, "kledba stihne tvou dceru! Až ji něco ostrého píchne do pr... do ňadra, celé tvé království usne a jen polibek tvé dcery z pravé lásky kledbu zlomí ........ to se ale nestane, kdo by chtěl takovou ........ gorilu s obličejem šimpanze." Král se rozzuřil ještě víc a tak nechal všechny tři sudičky udusit polštářem. Potom je osobně zakopal na svém záhonu tulipánů. Král se však obával kledby své dcery, proto nechal v celém království a okolí zakázat ostré věci. Zrušili se jehly, nože, vidle a vidličky, růže a ostružiny, sklo, papír a každý týden se všem zvířatům v lese brousily drápky. Celé roky byla Kůženka hlídaná v nejvyšší věži, aby se nepíchla do ňadra.

Až jednou, když už byla Kůženka velká jako gorila, stala se hororová věc. Do království vletěla sršeň, celníci na hranicích byli bezmocní. Ta sršeň byla velká asi jako zubní protéza paní královny. Kůženka si zrovna v nejvyšší věži dělala dobře marmeládou a ta, jelikož byla sladká, přilákala sršeň. Kůženka pracovala tak usilovně, že....... no, prostě se celá upatlala od marmelády. Zrovna když si Kůženka prozpěvovala trapnou písničku, dostala žihadlo do levé půlky. Vykřikla pronikavým skřekem připomínající něco mezi pláčem a chrápáním. I když to nebylo do ňadra, přecejenom upadla princezna do kómatu. Celé království usnulo. Lodivod se utopil v řece, kuchař v polévce a králův rádce ve vaně. Kat usnul v půlce popravy, dav usnul a králova televize s naladěným programem HBO zůstala zapnutá.

Království spalo přibližně celých 13 let, 2 měsíce, 17 dnů, 7 hodin, 59 minut a 35 sekund. V tom osamělý p(r)outník přešel celnici bez kontroly. Cestou potkal nehybně ležící živé lidi. Přeplul řeku bez větších ztrát krve, jelikož pijavice nikoho neočekávali a nebyly připraveny. Na eskalátoru vyjel do nejvyšší komnaty v domnění, že je tam hrobka Tutanchámona. V komnatě, ke svému zděšení, vidí spanilou, pannilou, ale brzo nepannilou princeznu, princeznu Kůženku, která má na tričku s velkým výstřihem vizitku s textem Mgr. Kůženka s.r.o. Vzápětí začal Kůženku, v domnění, že se neprobudí, sexuálně obtěžovat. Hupsl na nich, vypadal, jako by dělal ródeo, ale potom ji i políbil (jestli se to teda dá vůbec nazvat polibkem). K jeho velkému zděšení se Kůženka probrala a s ní celé království včetně celní správy.

P(r)outník uzavřel s princeznou registrované partnerství a potom celé království včetně celní správy žilo šťastně až do smrti, až na krále, který zemřel po šoku, který utrpěl, když dostal fakturu od HBO a účet za elektřinu zároveň, jelikož nechal 13 let puštěnou televizi (královna utrpěla smrtelný šok, když viděla krále při smrtelném šoku).

12.07.2008 09:33:10 | Autor: www.dinormis.blog.cz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: Hana Růžková
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Plněné papriky
Vepřová pečeně s petrž...
Masové šišky s překvap...
Rychlá jahodová charlo...
Vtípek!
Roláda s kokosovou náp...
Nugátové řezy s rozink...
Piškotová roláda
Podlistníky
Jablečný dort
Putin
Vtipy

Rubriky

Všechny rubriky
Něco o mně
Maso- drůbež-kuře
Maso-drůbež- kachna
Maso-drůbež-krůta
Maso vepřové
Maso-drůbež-husa
Maso-hovězí
Mleté maso
Maso-telecí
Maso- zvěřina
Maso-králík
Maso-skopové, jehněčí
Uzeniny, uzené maso
Těstoviny
Vnitřnosti
Guláše II.
Guláše
Pivní specialitky
Polévky
Zabijačkové pochoutky
Sýrové recepty
Vaječné dobrůtky
Zelenina-cuketa
Zelenina-papriky
Zelenina-rajčata
Zelenina-špenát
Zelenina-brambory
Zelenina-květák, brokolice
Zelenina-salát, chřest, ostatní
Zelenina-zelí
Zelenina-kedlubny
Ryby
Vánoční pečení
Sladkosti
Sladkosti-puding
Světové kuchyně
Letní grilování
Sladkosti: Rolády
České dobroty
Velikonoce
Bábovky
Sladkosti-Řezy
Nepečené dobrůtky
Marinády
Ovocné saláty
Topinkové ňamky
Houby
Saláty
Zavařené dobroty
Slané dobrůtky
Utopenci
Mořské plody
Pomazánky
Dobré rady
Vtipy
Dobré rady II
Nápoje
Citáty a moudra
Poezie
Pohádky a básničky
Dějiny
O Plzni
Vtipné glosy a články
Vaše křestní jméno
Pravdivý horoskop
Horoskopy
Indiánský horoskop
Písničky, co mám ráda-Nedvědi
Písničky, co mám ráda-Lokálka
Písničky, co mám ráda-Karel Kryl
Písničky, co mám ráda-Petr Novák
Písničky, co mám ráda-Divokej Bill
Písničky, co mám ráda-Rangers
Písničky, co mám ráda-Nezmaři
Písničky, co mám ráda-Kamelot
Písničky, co mám ráda-Mý slzy neuvidíš
Písničky, co mám ráda-Kabát
Písničky, co mám ráda - Strašlivá podívaná
Něco z mé tvorby

Archiv


Fotoalbum


RSS

počítadlo.abz.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se