Pohádkové vtípkyProhlásil jednou šašek před králem: “Omluva může být horší než urážka!” Královi se to nezdálo a povídá: “Do večera to dokaž, nebo přijdeš o hlavu!” K večeru se král dívá z okna na západ slunce, když tu se přiblíží šašek a poplácá jej po zadku. “Co si to dovoluješ!” “Promiň, králi, myslel jsem, že to je královna!”


Feministická pohádka: Žila, byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna. Když jednou seděla ve své nádherné zahradě na břehu potoka, vyskočila z potoka žába a řekla jí: “Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný tvůj polibek, bych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat moje jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastní.” Tentýž večer si princezna při vychutnávání lehce osmahnutých žabích stehýnek ve vinné omáčce pomyslela: “Tos uhod, blbečku… ”


Byl jednou jeden král, který měl tři syny. Jednou si je svolal a říká jim: “Synové moji, vystřelte každý z luku a to, kam střela dopadne, bude pro vás znamením, s kým se máte oženit.” Stalo se: nejmladší kralovič trefil prostředního do řiti a nejstarší se střelil do ruky.


To jen vibrátor
Sedí Nastěnka u stromu a klepe se. Přijde k ní Dědeček Mrazíček a ptá se: “Je ti zima, děvče?” Nastěnka se na dědečka podívá a praví: “Ne, dědečku, to je jen vibrátor…”

Džin
Muž a žena si koupili koberec. Jak ho tak nesli po ulici, muž zakopl a podařilo se mu prohodit koberec jednou výkladní skříní. Byl to obchod se starožitnostmi. Lekli se a šli se dovnitř omluvit. Volali, ale v obchodě nikdo nebyl. Až tu si všimla žena malého muže s turbanem na hlavě, sedícího v tureckém sedu vedle převrácené staré vázy. “Vy tu pracujete?” zeptala se ho. “Ne, ale musím vám poděkovat, že jste mě vysvobodili z této staré vázy, ve které jsem byl zavřený celých 200 let.” “Vy jste teda džin?” “Ano a splním vám dvě přání a jedno si nechám pro sebe.” Po krátké poradě s manželkou si muž přeje, aby při souloži dlouho vydržel a aby do konce života dostával třímilionovou rentu každý rok. Džin luskne prsty a praví: “Staň se! No a teď bys mi mohl splnit přání ty”, říká džin mužovi. “Tak dobře, a co to má být?” “Když už jsem 200 let neměl ženu, chtěl bych si trochu užít s tvou manželkou. Za to, že je z tebe takový dobrý a bohatý milenec…” Manželé se poradí a nakonec souhlasí s džinovým přáním. Když si džin se ženou užil, ještě se jí zeptal, jestli jí může položit pár otázek. Žena souhlasí. “Jak dlouho už jste vdaná?” - “Tři roky.” - “A kolik let je vašemu manželovi?” - “Třicet jedna.” - “A co myslíte? Jak dlouho ještě bude věřit pohádkám?”

Nech mluvit šéfa
Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketingu a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji a objeví se duch lampy. Duch říká: “Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání.” Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: “Já první! Já první!” A vysloví přání: “Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!” “Frnk!” - a je pryč. “Teď já!” bere si slovo vedoucí marketingu. “Chci být v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!” “Frnk!” - a je pryč. “A vy?” osloví duch šéfa. Šéf: “Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři
!” A poučení z téhle historky? - VŽDYCKY NECH NAPŘED MLUVIT ŠÉFA!

06.02.2010 22:45:45 | Autor: kamarádka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: Hana Růžková
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Plněné papriky
Vepřová pečeně s petrž...
Masové šišky s překvap...
Rychlá jahodová charlo...
Vtípek!
Roláda s kokosovou náp...
Nugátové řezy s rozink...
Piškotová roláda
Podlistníky
Jablečný dort
Putin
Vtipy

Rubriky

Všechny rubriky
Něco o mně
Maso- drůbež-kuře
Maso-drůbež- kachna
Maso-drůbež-krůta
Maso vepřové
Maso-drůbež-husa
Maso-hovězí
Mleté maso
Maso-telecí
Maso- zvěřina
Maso-králík
Maso-skopové, jehněčí
Uzeniny, uzené maso
Těstoviny
Vnitřnosti
Guláše II.
Guláše
Pivní specialitky
Polévky
Zabijačkové pochoutky
Sýrové recepty
Vaječné dobrůtky
Zelenina-cuketa
Zelenina-papriky
Zelenina-rajčata
Zelenina-špenát
Zelenina-brambory
Zelenina-květák, brokolice
Zelenina-salát, chřest, ostatní
Zelenina-zelí
Zelenina-kedlubny
Ryby
Vánoční pečení
Sladkosti
Sladkosti-puding
Světové kuchyně
Letní grilování
Sladkosti: Rolády
České dobroty
Velikonoce
Bábovky
Sladkosti-Řezy
Nepečené dobrůtky
Marinády
Ovocné saláty
Topinkové ňamky
Houby
Saláty
Zavařené dobroty
Slané dobrůtky
Utopenci
Mořské plody
Pomazánky
Dobré rady
Vtipy
Dobré rady II
Nápoje
Citáty a moudra
Poezie
Pohádky a básničky
Dějiny
O Plzni
Vtipné glosy a články
Vaše křestní jméno
Pravdivý horoskop
Horoskopy
Indiánský horoskop
Písničky, co mám ráda-Nedvědi
Písničky, co mám ráda-Lokálka
Písničky, co mám ráda-Karel Kryl
Písničky, co mám ráda-Petr Novák
Písničky, co mám ráda-Divokej Bill
Písničky, co mám ráda-Rangers
Písničky, co mám ráda-Nezmaři
Písničky, co mám ráda-Kamelot
Písničky, co mám ráda-Mý slzy neuvidíš
Písničky, co mám ráda-Kabát
Písničky, co mám ráda - Strašlivá podívaná
Něco z mé tvorby

Archiv


Fotoalbum


RSS

počítadlo.abz.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se