Lidé sobě


NÁVRH ŘEŠENÍ VŠEM LIDEM NESPOKOJENÝM SE SOUČASNÝM STAVEM. ČÍM VÍCE NÁS O TÉHLE MOŽNOSTI BUDE VĚDĚT, TÍM LÉPE PRO TUHLE ZEMI, PRO NÁS OBČANY A TÍM HŮŘE PRO TY, KTEŘÍ NÁS CHTĚJÍ PODVÁDĚT, OVLÁDAT A MANIPULOVAT.
Tahle země je po dvacetiletém drancování na pokraji bankrotu. Vytváří se iluze, že prý nemůžeme nic dělat, nijak se bránit. A přitom téměř 50 procent z nás nechodí k volbám a tím mlčky umožňuje současný stav. A co takhle to konečně po dvaceti letech zkusit s politiky jinak? Jak to nefunguje, už víme. Co tak to začít dělat tak, aby to možná fungovalo? Vykašleme se na politiky a jejich zájmy a ZAČNĚME CHRÁNIT SAMI SEBE. Ve Španělsku masivním přeposíláním SMSek lidé změnili průběh voleb. Využijme internet k našemu prospěchu NÁS OBČANŮ a k naší obraně proti politikům, proti jejich manipulaci, propagandě.........Oni mají televizi, noviny, miliony ze státní pokladny. MY MÁME INTERNET!!!!!!!!! A půl roku času....... Takový jeden nápad, co po nich máme požadovat a z čeho všichni politici mají SMRTELNOU HRŮZU....
To nejmenší, co můžeme pro nápravu současného marasmu udělat, je přeposlat tenhle spontánní nápad co nejvíce lidem naší země a ve volbách volit POUZE TY, KTEŘÍ NA NAŠE PODMÍNKY SMLOUVY politiků S OBČANY PŘISTOUPÍ A BUDOU OCHOTNI JE PRÁVNĚ ZÁVAZNĚ (pod hrozbou sankcí za nedodržení a podvedení voličů) GARANTOVAT.
Pokud i nadále po dvaceti letech zkušeností odmítneme jednat MY OBČANÉ s politiky, jako rovný s rovným, a skočíme opět na jejich populistické sliby otroka otrokáři, PAK NÁM BŮH POMÁHEJ, protože to nám pak už opravdu není pomoci.

PRACOVNÍ SMLOUVA
Tato smlouva upravuje pracovně-právní vztahy mezi ZAMĚSTNAVATELI - občany, voliči a daňovými sponzory a jejich ZAMĚSTNANCI - politiky, pracujícími ve státních institucích jménem svých ZAMĚSTNAVATELŮ - občanů, voličů.

ZAMĚSTNANEC - politik, žadatel o práci v Poslanecké sněmovně se zavazuje:
1. Zrušit si imunitu (je nesmysl, aby ZAMĚSTNANEC placený z peněz svého ZAMĚSTNAVATELE, diktoval ZAMĚSTNAVATELI a současně se sám proti svým vlastním nařízením chránil. To je totiž stejná absurdita jako kdyby policista, placený daněmi řidiče, pokutoval řidiče za rumovou pralinku a sám se přitom opilý beztrestně proháněl policejním autem).
2. Zavést zákon o Obecném referendu, občanskou ústavu a prvky přímé demokracie dle švýcarského modelu (ZAMĚSTNAVATEL - občan, volič má plné právo kontrolovat práci svého ZAMĚSTNANCE - politika, a to bez těchto reforem lze velmi těžko.
3. Zrušit Senát (v době finanční krize je třeba jednak šetřit každou korunu a současně je nutno realizovat mnohem kvalitnější kontrolní mechanismy, což přímá demokracie je, je nesrovnatelně účinnější nežli Senát).
4. Realizovat protikorupční projekt např. vnitrostátní offset (a další mechanismy zabraňující mrhání státních peněz v nekontrolovaných politických a hospodářských podvodech).
5. Snížit limit pro vstup do Poslanecké sněmovny z 5% na 0,5%. (dosáhne se tím vyšší demokratizace ve společnosti a rozbijí se stávající politicko-korupční kartely, které přivedly tuto zemi dvacet let po Sametovém listopadu téměř ke kolapsu a na hranici diktatury.
6. Zajistí objektivitu a vyváženost veřejnoprávních médií placených z kapes ZAMĚSTNAVATELE - občana, voliče, kdy všem subjektům kandidujícím ve volbách bude dán naprosto stejný informační prostor za stejných podmínek (zajistí se tím vyšší kvalita ZAMĚSTNANCŮ - politiků kteří jednak přinesou nové myšlenky, řešení a omezí se prostor pro korupci a další čtyřicetileté či dvacetileté zabetonované tunelování státu až na hranici bankrotu).

ZAMĚSTNAVATEL - občan, volič se za stoprocentní záruku splnění výše uvedených pracovních podmínek svému ZAMĚSTNANCI - politikovi zavazuje:
1. Poskytnout žadateli hlas ve volbách a dát tak žadateli - politikovi práci v Poslanecké sněmovně
2. Poskytnout svému ZAMĚSTNANCI - politikovi plat z finančních prostředků ZAMĚSTNAVATELE - občana, voliče.
ZAMĚSTNAVATEL - občan, volič požaduje plné právní garance a záruky naplnění bodů výše uvedených v PRACOVNÍ SMLOUVĚ a v případě jejich porušení, možnost odvolání zkorumpovaného ZAMĚSTNANCE - politika, který porušil dohodnuté body PRACOVNÍ SMLOUVY.
Tato pracovní smlouva je zákonitou reakcí na dvacet let politické arogance, kdy nekontrolované politické a ekonomické skupiny potlačily demokratické mechanismy a beztrestně přivedly zemi po dvaceti letech na pokraj ekonomické, morální a bezpečnostní propasti. Nemůžeme si už dovolit další řádění bezohledných ZAMĚSTNANCŮ, kteří rabují a ničí majetek a svobodu nás občanů - svých ZAMĚSTNAVATELŮ. Naši ZAMĚSTNANCI-politici hájili své zájmy dvacet let.
Můžeme dnes bilancovat, kam to vedlo. Je čas, abychom konečně začali hájit Své Zájmy My – ZAMĚSTNAVATELÉ - občané, voliči. Má-li tato země mít nějakou perspektivu do budoucna, musíme řádění lobystických skupin co nejdříve zarazit.
Spoléhat už na nikoho, kromě sebe samých, nemůžeme. Stojíme na kraji propasti. Pokud nenastolíme pořádek teď, ŽÁDNÉ PŘÍŠTĚ UŽ DOST MOŽNÁ NEBUDE.

15.02.2010 12:59:14 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: Hana Růžková
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Plněné papriky
Vepřová pečeně s petrž...
Masové šišky s překvap...
Rychlá jahodová charlo...
Vtípek!
Roláda s kokosovou náp...
Nugátové řezy s rozink...
Piškotová roláda
Podlistníky
Jablečný dort
Putin
Vtipy

Rubriky

Všechny rubriky
Něco o mně
Maso- drůbež-kuře
Maso-drůbež- kachna
Maso-drůbež-krůta
Maso vepřové
Maso-drůbež-husa
Maso-hovězí
Mleté maso
Maso-telecí
Maso- zvěřina
Maso-králík
Maso-skopové, jehněčí
Uzeniny, uzené maso
Těstoviny
Vnitřnosti
Guláše II.
Guláše
Pivní specialitky
Polévky
Zabijačkové pochoutky
Sýrové recepty
Vaječné dobrůtky
Zelenina-cuketa
Zelenina-papriky
Zelenina-rajčata
Zelenina-špenát
Zelenina-brambory
Zelenina-květák, brokolice
Zelenina-salát, chřest, ostatní
Zelenina-zelí
Zelenina-kedlubny
Ryby
Vánoční pečení
Sladkosti
Sladkosti-puding
Světové kuchyně
Letní grilování
Sladkosti: Rolády
České dobroty
Velikonoce
Bábovky
Sladkosti-Řezy
Nepečené dobrůtky
Marinády
Ovocné saláty
Topinkové ňamky
Houby
Saláty
Zavařené dobroty
Slané dobrůtky
Utopenci
Mořské plody
Pomazánky
Dobré rady
Vtipy
Dobré rady II
Nápoje
Citáty a moudra
Poezie
Pohádky a básničky
Dějiny
O Plzni
Vtipné glosy a články
Vaše křestní jméno
Pravdivý horoskop
Horoskopy
Indiánský horoskop
Písničky, co mám ráda-Nedvědi
Písničky, co mám ráda-Lokálka
Písničky, co mám ráda-Karel Kryl
Písničky, co mám ráda-Petr Novák
Písničky, co mám ráda-Divokej Bill
Písničky, co mám ráda-Rangers
Písničky, co mám ráda-Nezmaři
Písničky, co mám ráda-Kamelot
Písničky, co mám ráda-Mý slzy neuvidíš
Písničky, co mám ráda-Kabát
Písničky, co mám ráda - Strašlivá podívaná
Něco z mé tvorby

Archiv


Fotoalbum


RSS

počítadlo.abz.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se