Mocní muži


MOCNÍ MUŽI

Simir vyšel od své šéfky s těžkým úkolem: Najít vandala, co ničí na co přijde. Sedl v garáži do svého opancéřovaného trabanta a opatrně se rozjel. Myslel přitom na ten skoro už odpadlý výfuk. Vyjel z města a dal se po dálnici. Jel jako ďábel, trabantík dokonce se rozzuřil a vymáčkl ze sebe závratnou rychlost – 60 km/hod.. Až se z toho Simirovi zatočila hlava.
Náhle pocítil, že bude třeba klást kabel. Pomyslel na porušenou izolaci a kdyby k tomu ještě vypadl jistič…. „Kousek odtud je benzinka, a tam bude třeba i trafostanice…“ říkal si.
A také ano, před ním se objevila benzinka. Zaparkoval a vyběhl k dřevěné trafostanici. Ale před ní seděli zničení Křemílek z Vochomůrkou. Trafostanice byla úplně zničená! Nezbylo než položit kabel za troskami. Pak Simir vzal notýsek a šel vyslechnout oba zničené mužíčky. Vochomůrka s Křemílkem mu přerývaně vyprávěli, jak se přihnal ošklivý obr, pod nosem jim zamával divnou zbraní a pak třemi kopanci rozbil trafačku. Aby je Simir trochu uklidnil, dal jim šňupec konopí, co měl ze zátahu ještě v kufru. Rozzuřený se rozjel. Jede, jede a tu u krajnice vidí něco malého s dlouhými tykadélky. Zastaví a vidí, že to malý „nic“ zoufale pláče. „Co se ti stalo“ ptá se. „Ale, jsem erotická masérka, čekala jsem tady na kšeft a jak tak šlapu, objevil se ošklivý obr, užil si a nechtěl zaplatit. A místo placení vytáhl podivnou zbraň, mávl s ní a udělal ze mě prý E.T.Mimozemšťana!“ Tak zase dal E.T. šňupec konopí. „Sakra, jestli toho obra nechytnu, za chvíli mě nezbyde nic!“ myslel si Simir. Pokračoval ve zběsilé jízdě. Najednou vidí zase na patníku sedět divnou postavičku, v zelených cárech. Zastavil a šel sjednat pořádek. „Co se ti stalo, kdo jsi?“ „Jsem Bill Gattes, jel jsem na sympozium o Windows a zastavil mě obr. Chtěl můj nejnovější typ Mercedesa. No nechtěl jsem, ale mávl divnou zbraní a udělal ze mě vodníka Česílka“. To už bylo na Simira moc. Dal mu zbytek konopí a pak volal svému kamarádovi do Čech, chytrému majorovi Zemanovi. Major mu potvrdil, že tam obr vládl také, a udělal tam pěknou paseku, když ustanovil vládu, senát a parlament!!!! Ale chytrý major věděl už jméno: Mac Gyver!!!! A že prý sídlí na zámku v Lánech! S Vaškem Klausů tam pořádají orgie. Tak Simir načerpal z kanystru do trabanta petrolej a vyrazil na Prahu. Celý týden se pachtil po českých silnicích!!!! Nic nejedl, jen popíjel Mattonku. Nakonec se dostal až před zámek v Lánech. Bylo na času, už mu došel petrolej, i konopí už rozdal……V místní putice si dal plzeňský Gambrinus.A najednou zas cítil, jak se dere kabel na světlo boží. Dál nedoběhl, položil vedení hned před bránou. K ránu viděl, jak ze zámku vychází divný obr. „A mám tě, syčíku“ pomyslel si Simir. „Ale jak to udělám? On je to obr a já přes velký prase nevidím malou kobylu…“ A najednou bác!!!! Obr se složil k zemi! Šlápl na Simárův kabel, uklouzl a už se válel…..Jeho divná zbraň mu vypadla a zakutálela se až k Simirovi. Ten ji zvedl a houpavým krokem skejťáka došel k obrovi. „ Gyvere, zatýkám tě!“ Obr se rozplakal. Nabízel nejen konopí, ale perník, Extázi i LSD, ale Simir byl neoblomný! Namířil obrovu zbraň a udělal z něho pavouka, kterého s odporem zašlápl. Sehnal petrolej, a jel domů. Po cestě potkal Gattese v mercedesu, u silnice stála lepí erosenka a Křemílek s Vochomůrkou měli zas krásnou dřevěnou trafostanici. Zašlápnutím pavouka se zlomilo zlé kouzlo. Simir dojel domů a až tam mu upadl ten výfuk!
Také štěstí…….

25.03.2011 08:58:15 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: Hana Růžková
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Plněné papriky
Vepřová pečeně s petrž...
Masové šišky s překvap...
Rychlá jahodová charlo...
Vtípek!
Roláda s kokosovou náp...
Nugátové řezy s rozink...
Piškotová roláda
Podlistníky
Jablečný dort
Putin
Vtipy

Rubriky

Všechny rubriky
Něco o mně
Maso- drůbež-kuře
Maso-drůbež- kachna
Maso-drůbež-krůta
Maso vepřové
Maso-drůbež-husa
Maso-hovězí
Mleté maso
Maso-telecí
Maso- zvěřina
Maso-králík
Maso-skopové, jehněčí
Uzeniny, uzené maso
Těstoviny
Vnitřnosti
Guláše II.
Guláše
Pivní specialitky
Polévky
Zabijačkové pochoutky
Sýrové recepty
Vaječné dobrůtky
Zelenina-cuketa
Zelenina-papriky
Zelenina-rajčata
Zelenina-špenát
Zelenina-brambory
Zelenina-květák, brokolice
Zelenina-salát, chřest, ostatní
Zelenina-zelí
Zelenina-kedlubny
Ryby
Vánoční pečení
Sladkosti
Sladkosti-puding
Světové kuchyně
Letní grilování
Sladkosti: Rolády
České dobroty
Velikonoce
Bábovky
Sladkosti-Řezy
Nepečené dobrůtky
Marinády
Ovocné saláty
Topinkové ňamky
Houby
Saláty
Zavařené dobroty
Slané dobrůtky
Utopenci
Mořské plody
Pomazánky
Dobré rady
Vtipy
Dobré rady II
Nápoje
Citáty a moudra
Poezie
Pohádky a básničky
Dějiny
O Plzni
Vtipné glosy a články
Vaše křestní jméno
Pravdivý horoskop
Horoskopy
Indiánský horoskop
Písničky, co mám ráda-Nedvědi
Písničky, co mám ráda-Lokálka
Písničky, co mám ráda-Karel Kryl
Písničky, co mám ráda-Petr Novák
Písničky, co mám ráda-Divokej Bill
Písničky, co mám ráda-Rangers
Písničky, co mám ráda-Nezmaři
Písničky, co mám ráda-Kamelot
Písničky, co mám ráda-Mý slzy neuvidíš
Písničky, co mám ráda-Kabát
Písničky, co mám ráda - Strašlivá podívaná
Něco z mé tvorby

Archiv


Fotoalbum


RSS

počítadlo.abz.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se